Uprawa cebuli bełchatów

Ziemia roślin

Rośliny doniczkowe są moją pasją. Posiadam ich w gospodarstwie domowym niezmiernie dużo. Sporą ilość mojej kolekcji pochłaniają storczyki (jest ich około dwudziestu). Mam także drzewko mandarynkowe, które obficie obdarza mnie plonami. Stanowi ładną dekorację parapetu. 
W ostatnim czasie zakupiłam i zaczęłam hodować rośliny owadożerne. Zakupiłam je od osoby, która ogłosiła się na jakimś portalu społecznościowym. Okazało się to być strzałem w dziesiątkę. Roślinki przyszły dorodne, piękne i od razu przekazałam im nowe domki. W kolorowych doniczkach zamieszkały tłustosze, dzbaneczniki oraz jedna muchołówka.
Od roku jestem właścicielką działki w ogródkach działkowych i, gdy tylko nastanie wiosna, zmierzę się z hodowlą warzyw polowych. Nie czyniłam tego nigdy przedtem, ale mam nadzieję, że nie jest to karkołomne. Przecież nie jest w stanie przerosnąć mnie hodowla cebuli – to byłby cios niżej pasa. Najbardziej cieszę się na myśl, iż już wkrótce wysieję nasiona pomidorów do doniczki, a potem włożę do gruntu. Te czerwone kulki to moje ulubione warzywa.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap