Lawety samochodowe myszków

Tajemniczy mężczyzna

Dokładnie osiem lat temu zapoznałam chłopaka, który dziś jest już moim małżonkiem. Najwspanialszym na świecie i w całej galaktyce. Pragniecie wiedzieć, jak to się zaczęło?
Tuż po ukończeniu studiów pozyskałam od rodziców pojazd. Nie była to nówka z salonu, niemniej jednak był ładny i w moim ukochanym, czerwonym kolorze. Jeździłam nim delikatnie i w niedalekie trasy, albowiem nie miałam jeszcze wprawy.
Musiałam załatwić sprawę na mieście, w związku z tym jak najszybciej udałam się w kierunku samochodu. Wsiadłam i pojechałam. Spieszyłam autostradą, drogą szybkiego ruchu, a w następnej kolejności poruszałam się w miejskiej dżungli. Przejeżdżałam już przez ostatnią skrzyżowanie, aż niespodziewanie poczułam trzask i uderzenie. Niebieski polonez wjechał we mnie, a mój dostojny opel wylądował na słupie sygnalizacji świetlnej. Mnie nieomalże nic się nie stało, ale z mojego samochodu został wrak. Ktoś przywołał policję, ktoś inny pogotowie. Zaś ja zadzwoniłam do swojego ubezpieczyciela. Przyjechała pomoc drogowa i zabrała mój skasowany środek transportu.
Wiecie czym trudni się mój małżonek? Obsługuje lawety samochodowe. To właśnie ten pan z pomocy drogowej, którego poznałam tamtego dnia.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap